Oferty pracy dla doradców restrukturyzacyjnych

Oferty pracy dla doradców restrukturyzacyjnych

Praca doradcy restrukturyzacyjnego cieszy się coraz to większym zainteresowaniem. Bez wątpienia na ten fakt wpływa chociażby to, że jest to zawód przyszłościowy i o ogromnym potencjale rozwojowym. Co więcej pracując jako doradca restrukturyzacyjny można także liczyć na dobre zarobki. Oferty pracy dla doradców restrukturyzacyjnych zwykle opatrzone są długą listą wymagań. Jak więc znaleźć pracę w tym zawodzie?

Jak zostać doradcą restrukturyzacyjnym? Oferty pracy

Oferty pracy dla doradców restrukturyzacyjnych to z pewnością niezwykle szeroka baza ogłoszeń. Niemniej jednak by można było aplikować na to stanowisko trzeba przede wszystkim móc okazać się licencją doradcy restrukturyzacyjnego. Uzyskuje się ją na podstawie wieloletniego doświadczenia w zawodzie, a także zdania egzaminu na doradcę restrukturyzacyjnego przed Komisją Egzaminacyjną.

Jakie kompetencje powinien posiadać dobry doradca restrukturyzacyjny?

Doradca restrukturyzacyjny musi posiadać co najmniej trzy lata doświadczenia w zarządzaniu majątkiem przedsiębiorstwa lub prowadzeniu własnej firmy. Liczy się zarówno doświadczenie zdobyte w kraju jak i poza jego granicami. Co więcej doradca restrukturyzacyjny musi wykazać się także świetną znajomością prawa restrukturyzacyjnego i posiadać ukończone odpowiednie studia na poziomie co najmniej magisterskim. Ważne jest także odbycie odpowiednich kursów i szkoleń, które pozwalają się jeszcze lepiej przygotować do wykonywania tego zawodu. Wówczas oferty pracy dla doradców restrukturyzacyjnych czekają na kandydatów.